16 Ocak 2020

Gösterim: 1357

Dekan Mesajı

 

DEKANIN MESAJI

Üniversiteye hazırlık ve ardından yapılan zorlu sınavları başarıyla tamamlamış bulunmaktasınız. Sizleri göstermiş olduğunuz çabalarınızdan dolayı kutlarım.

Geleceğinizi şekillendirebileceğiniz Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi web sayfamıza hoş geldiniz. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 2017 yılında kurulmuş olup, ilk öğrencilerini 2018-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümüne alacaktır. Fakültemiz alanında sahip olduğu öğretim ve araştırma imkânlarını sürekli geliştirerek, mühendislik ve temel bilimlerde nitelikli ve uluslararası düzeyde donanıma sahip mühendisler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, eğitim kalitesi ile birlikte sizlere kültürel, sosyal ve sportif olanaklar da sunmaktadır. Marmara Denizine kıyısı olan Bandırma, şehir merkezi, civarındaki antik kentler ve doğal güzellikleri ile yaşanabilecek güzel bir liman şehridir.

Sevgili öğrenciler, sizleri iyi bir mühendislik eğitimi almanın yanı sıra kültürel, sosyal ve entelektüel etkinliklerin sürekli olduğu bir ortama davet ediyoruz.
 

Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş
Dekan V.

F.Temurtas